Innowacje technologiczne – podgrzewacz do patio

Artykuł / Inspiracje

Polska jest krajem, w którym nawet najcieplejsza pora roku – lato, nie zachwyca nas wysokimi temperaturami. Czasami zdarza się 25 – 30 stopni, aczkolwiek w porównaniu do innych miejsc na świecie, nie jest to żadna rewelacja. W czasie najcieplejszych miesięcy wieczory i noce bywają chłodne. Przedstawiamy Państwu idealny wynalazek – rewolucyjny system ogrzewania patio. Jak wygląda to w praktyce?
Kto z nas nie lubi spędzać wieczorów siedząc na świeżym powietrzu. Nie zawsze jednak temperatura nam na to pozwala. Dzięki energooszczędnemu systemowi grzewczemu będziemy mogli spędzać czas na tarasie, patio, ganku czy w ogrodzie bez żadnych trudności z chłodnym, wieczornym wiatrem. Podgrzewacz o nazwie „Posejdon” to urządzenie emitujące ciepło w postaci dwutlenku węgla. Dzięki odpowiednim włóknom i najnowszej technologii, możemy być pewno, że będzie nam miło i przyjemnie niezależnie od temperatury.
Główną funkcją urządzenia jest oczywiście dostarczanie ciepła. Nie jest jednak powiedziane, że musi być to jedyna dostępna opcja. Nowoczesna technologia termiczna w postaci systemu grzewczego ma wbudowany ekran LCD. dzięki niemu umilimy sobie chwile spędzone poza domem. Pozwala on na słuchanie muzyki bądź oglądanie filmów wideo. Dzięki wbudowanym głośnikom dźwięk rozchodzi się równomiernie i płynnie. Mamy, zatem pewność, ze sprzęt jest najwyższej, jakości.
Specjalny czujnik podczerwienie kontroluje nasze ruchy i dostosowuje urządzenie do otoczenia. Po czterech minutach bezczynności system samoczynnie się wyłącza. Pozwala to nam stale kontrolować pracę urządzenia. Co więcej w zestawie znajduje się również pilot, który umożliwia nam samodzielne programowanie „Posejdona” bez wstawania z leżaka bądź fotela.