Niesamowite rzeźby do Twojego ogrodu

Artykuł / Inspiracje

Przedstawiamy Wam wyjątkową i nietuzinkową inspirację do każdego ogrodu. Czy to botanika, czy może już sztuka? Niesamowite rzeźby różnych kształtów niewątpliwie przyciągną wzrok koneserów piękna. Szykowne zestawienie materii ożywione jak i nieożywionej, bujnej roślinności z kamieniem, ciała stałego i cieczy, sprawiają, że jest to na swój sposób nad wyraz szczególna dekoracja.
Co więcej możemy przebierać w różnorakich stylach i zdobieniach. Dla miłośników tradycyjnego klasycyzmu idealnie sprawdzi się Apollo, w modernistycznym ogrodzie – Wiszące Ogrody. Co więcej każda z tych niecodziennych figur wykonana jest całkowicie ekologiczna. Posągi wykonane są z ocynkowanej stali, cementu oraz żywicy.
Każdy z projektów został wykonany ręcznie przez wykwalifikowanych rzemieślników z USA. Gładka powierzchnia budowli idealnie współgra z zielenią mchu. Dzięki temu mamy wrażenie, że rzeźba oddycha, rośnie i żyje jak prawdziwa. Zapraszamy do zapoznania się z galerią, w której znajdziecie zarówno niezwykły posąg Matki Natury, Samuraja, Wiszących Ogrodów, Torsu Mężczyzny, Konia etc.
Rzeźby te nie tylko sprawią, że nasz ogród zabłyśnie nowym, nieznanym dotąd blaskiem, ale również stanie się niesamowicie dostojny i szykowny. Wraz z otoczeniem bujnej roślinności i małych strumyków tworzyć będą coś na wzór „Tajemniczego Ogrodu”, który będzie nas kusił i sprawi, że zapomnimy w nim o wszystkich codziennych trudach. Jest to idealna opcja zarówno dla tych mniejszych połaci zieleni jak i trochę większych.