Wyjątkowe, teleskopowe baseny zabudowane – dzieło projektantów z Czech

Artykuł / Nowości

Wielu z Was na pewno zastanawia się, po co montować zadaszenie nad przydomowym basenem. Odpowiedź jest prosta – po to by korzystać z niego nie tylko latem, ale również zimą. Dzięki odpowiedniej ochronie naszego zbiornika wodnego, będziemy mogli cieszyć się nim przez cały rok, a nie jak w większości przypadków – tylko, gdy jest ciepło. Dodatkowo tego typu dach stanowi idealną ochronę przed zanieczyszczeniem: ziemią, trawą, liśćmi, pyłami przenoszonymi za pomocą wiatru, zwierzętami, a także nieczystymi opadami.
Przedstawiamy Państwu dzieło czeskich projektantów – obudowę basenu. Mechanizm jest uniwersalny, pozwala, bowiem na dowolne przesuwanie pokrywy tak, by w każdej chwili wpuścić do naszego basenu trochę światła. Co więcej obudowa jest przezroczysta. Pozwala to na podziwianie widoków niemal w każdej chwili. Dzięki zabezpieczeniu w tym stylu możemy korzystać z ciepłej wody praktycznie bez przerwy. Co więcej obudowa posiada przydatną funkcję wentylacji. Zwiększa ona wygodę korzystania z basenu podczas upalnych dni.
W naszej galerii możecie zobaczyć Państwo wiele ciekawych wzorów obudowy teleskopowej. Mimo, że na pierwszy rzut oka niczym się nie różnią, każda z nich posiada istotne detale. Do wyboru mamy kilka podstawowych kolorów. My polecamy Państwu zielony, bowiem najlepiej pasuje on do ogrodowego otoczenia. Obudowy różnią się od siebie również systemem zamykania/otwierania. Niektóre rozsuwają się ku dłuższej prostej, a niektóre ku krótszej. Dodatkowo wygląd i parametry zależny jest od wielkości naszego parametru. Niezwykle przydatna jest funkcja montażu obudowy do ściany naszego domu. Dzięki temu stworzymy zintegrowany system ogrodu oraz budynku.
Obudowa basenowa jest wyjątkowo przydatnym mechanizmem. Nic, więc dziwnego, że sprzedaję się ona u naszych sąsiadów jak ciepłe bułeczki. Wszystkim tym, którzy posiadają własny basen polecamy zapoznać się z takim rozwiązaniem.